EngryCraft

Adres IP RPG : engrycraft.maxcraft.pl | IP Survival+Frakcje : engrycraft3.maxcraft.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


  • Index
  •  » KOSZ
  •  » [Pytanie Troche Też Problem

#1 11-12-2014 00:32:37

 ThePLayer

Gracz

NIe pamiętam
Call me!
Skąd: Stargard
Zarejestrowany: 06-12-2014
Posty: 22
Punktów :   
WWW

[Pytanie Troche Też Problem

Co się stao z tą Anadel ?

Rozumie, że to jakaś koleżanka Kuby ale, że od razu Admin !? KUrde no ludzie zrozumcie graczy niedługo to samaAdministracja będzie grać dzisiaj było 7 osób w tym 6 z administracji. Trzeba troche zmniejszyć Administracje 1 budowniczy 1/2 Admin 1 włascicel 1 ZAłożyciel 1/2 JAdmin 2 Moderator 1 Technik. Tak ja proponuję nie wiem jak Wy !? Coś czuj, że to będzie długa dyskusja bo to osoba ktora wbija na serwer dostaje na dzień dobry op to halo. NIe bym coś do Niej miał ale coś czuje, że to nie fer od Kuby wobec Innych graczy. Nie jestem zazdrosny ale jak dla mnie to nie fer bo tylko Ja robiłem reklamy na forach by dołączyć do administracji ! Nikt inny. Jedyne podanie chyba w tym roku.

WAŻNE CZYTAJ


Najprawdopodobniej nie będzie mnie na serwerze jako ja na swoim kompie do 19.12.14r. Czyli Piąteczek. Postaram się w jaki kolwiek sposób dostać się na serwer w najblizszych dniach.

Na serwerze będę ku.rwa nie ma bata nie pozbędziecie się mnie tak łatwo ktoś musi ogarnąć chat ale na te dni mnie niestety zabraknie. Jak coś to dam znać na forum bo tam wbijam praktycznie co godzinę. Proszę o niezabieranie rangi. Będę na pewno...

R.I.P

Jakub "ThePLayer" <3 Was !


Minecraft
       To coś
  Nad czymś
               Mogę spędzić wolną chwilę                              ... I Counter Strike =D

Offline

 

#2 11-12-2014 15:14:52

 Balier

http://www.twc.harry-potter.net.pl/files/gwiazdka_210.gif  HeadAdmin

Skąd: ZST
Zarejestrowany: 04-12-2014
Posty: 32
Punktów :   

Re: [Pytanie Troche Też Problem

Napisałeś, że było 6 osób z administracji na serwerze, natomiast licząc najmniejszą możliwą ilość z twoich ,skróceń' wychodzi 8-10(max) osób z administracji.

Swoją nieobecność następnym razem proszę złożyć w nowym wątku w dziale ogłoszenia.
Minimalnie się zgadzam z rozdawaniem rang- natomiast nie u Anadel.
Wchodząc wczoraj na serwer rano dostrzegłem u gracza _Quinn_ moderatora, gdy zapytałem skąd go ma - stwierdził, że od Kuby.
Jak dla mnie Kuba rozdaje za dużo rang - ale to tylko moje przemyślenie.
(Identyczna syt. z Kozio98)


Z poważaniem
Administrator serwera EngryCraft
Balier

Offline

 

#3 11-12-2014 16:39:32

 Dikerss

http://www.twc.harry-potter.net.pl/files/gwiazdka_210.gif  Założyciel Forum

4455324
Call me!
Skąd: Summoners Rift
Zarejestrowany: 02-12-2014
Posty: 60
Punktów :   
WWW

Re: [Pytanie Troche Też Problem

Po 1 Anadel to przyjaciółka kuby.. Kuba37 to założyciel, on może wszystko to przecież jest jego serwer. A bez obrazy, ona zna więcej komend niż jakikolwiek inny JAdmin czy Moderator.

Po 2 Proszę nie przeklinać w postach, w taki sposób pokazujesz negatywne cechy naszej administracji [ThePLayer ;3].

Po 3 Nic się nie stało, że nie będzie cię na serwerze. Każdy ma przecież jakieś obowiązki bądź też zadania szkolne. Liczymy, że szybko powrócisz do pracy

Po 4 Tak jak balier wspomniał, wyłączę raczej rekrutację na Admina i spróbuje zdegradować _Quinn_, poznieważ nie dostosowała się do mojego podania na forum. To ma być rutynowy serwer a nie śmietnik, gdzie każdy ma jakąś rangę za darmo. O tym już z kubą37 porozmawiam.

Temat zamykam.
//CLOSE

Pozdrawiam - Dikerss !



Dikerss - WŁAŚCICIEL

Offline

 
  • Index
  •  » KOSZ
  •  » [Pytanie Troche Też Problem
Cool Blue Outer Glow Pointer

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-wojak.pun.pl www.pokemon-rage.pun.pl www.newvestroiabakugan.pun.pl www.showa.pun.pl www.klub-bakugan.pun.pl