EngryCraft

Adres IP RPG : engrycraft.maxcraft.pl | IP Survival+Frakcje : engrycraft3.maxcraft.pl

Ogłoszenie


#1 22-12-2014 15:05:15

 ThePLayer

Gracz

NIe pamiętam
Call me!
Skąd: Stargard
Zarejestrowany: 06-12-2014
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Pytanie

Wróciłem na dobra lecz mam bana. Za co ? Proszę o uzasadnienie. bo żaden ban powinien mieć pytanie Dlaczego ? Ja po prosu zrobiłem małą przerwę od Minecraft'a i przeniosłem się na PS3 a teraz chciałem wrócić a tu ban.  Teraz mam lepszego kompa i będę na serwerze troszkę dłużej. Dlaczego ?

The "Jakub" PLayer


Minecraft
       To coś
  Nad czymś
               Mogę spędzić wolną chwilę                              ... I Counter Strike =D

Offline

 

#2 22-12-2014 15:09:21

 Balier

http://www.twc.harry-potter.net.pl/files/gwiazdka_210.gif  HeadAdmin

Skąd: ZST
Zarejestrowany: 04-12-2014
Posty: 32
Punktów :   

Re: Pytanie

Z moich informacji wynika, że zostałeś zbanowany z powodu "maczania" palców z DJ_Citroxem, który chce zniszczyć nam serwer na wszystkie sposoby.

Lecz tamte "czasy" gadaliśmy prawie cały czas więc nie wydaję mi się, żebyś "maczał" palce.
Nie mam zdania nt. Twego bana.

Z poważaniem
Główny Administrator serwera EngryCraft
Balier

Offline

 

#3 22-12-2014 15:26:53

 ThePLayer

Gracz

NIe pamiętam
Call me!
Skąd: Stargard
Zarejestrowany: 06-12-2014
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Pytanie

Główny Administraot Nie za szybko Eryku piszesz . Poza tym to nie znam tego Citroxa całego. Nawet nie wiem czemu on ma bana. Nie znam gościa i nie mam zamiaru go poznawać. Nikt po za Balierem się ze mną nie skontaktował w jakikolwiek sposób by mnie poinformować o tym, że mam bana. Nie wiem o co chodzi ale nie znam tego gościa i nie maczałem z nim żadnych palców...

... nawet u nogi...

The "Jakub" PLayer


Minecraft
       To coś
  Nad czymś
               Mogę spędzić wolną chwilę                              ... I Counter Strike =D

Offline

 

#4 30-12-2014 14:55:52

 Balier

http://www.twc.harry-potter.net.pl/files/gwiazdka_210.gif  HeadAdmin

Skąd: ZST
Zarejestrowany: 04-12-2014
Posty: 32
Punktów :   

Re: Pytanie

//CLOSE

Offline

 
Cool Blue Outer Glow Pointer

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tirrok1.pun.pl www.rodowody.pun.pl www.gumed.pun.pl www.sid.pun.pl www.polscyfanatycy.pun.pl