EngryCraft

Adres IP RPG : engrycraft.maxcraft.pl | IP Survival+Frakcje : engrycraft3.maxcraft.pl

Ogłoszenie


  • Index
  •  » Karczma
  •  » Tak się bawi, tak się bawi ENGRYCRAFT ! :)

#1 16-12-2014 21:16:03

 Dikerss

http://www.twc.harry-potter.net.pl/files/gwiazdka_210.gif  Założyciel Forum

4455324
Call me!
Skąd: Summoners Rift
Zarejestrowany: 02-12-2014
Posty: 60
Punktów :   
WWW

Tak się bawi, tak się bawi ENGRYCRAFT ! :)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No to balier się popisał. Widocznie lubi lizać smocze krocze xD

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://i.imgur.com/AAiGRlz.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A tu mamy Avenis'a Zabawia się z Iwonką


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://i.imgur.com/5ADfkkr.png






Jeszcze, kilka sucharów

1) Z więzienia ucieka więzień, który siedział tam 15 lat. Włamuje się do domu, szuka pieniędzy i broni, ale tylko znajduje młodą parę w łóżku. Rozkazuje facetowi wyjść z łóżka i przywiązuje go do krzesła. Podczas przywiązywania dziewczyny do łóżka, całuje ją w szyję, wstaje i idzie do łazienki. Kiedy tam siedzi, mąż mówi do żony:
- Słuchaj, to jest uciekinier z więzienia, spójrz na jego ubranie. Pewnie spędził mnóstwo czasu w pierdlu i nie dawno nie widział kobiety. Widziałem, jak całował cię w szyję. Jeśli będzie chciał seksu, nie opieraj się, nie narzekaj, rób, co ci każe, po prostu spraw mu przyjemność. Ten facet musi być niebezpieczny, jeśli się zezłości, zabije nas. Bądź silna, kotku. Kocham cię.
Na to jego żona:
- Nie całował mnie w szyję, tylko szeptał mi do ucha. Powiedział, że jest gejem i że jesteś śliczny. Spytał, czy mamy jakąś wazelinę w łazience. Bądź silny, kochanie, też cię kocham.

2) W parku stały dwa pomniki: nagiej kobiety i nagiego mężczyzny. Stały tak naprzeciw siebie przez wiele lat. Pewnego razu zjawił się aniołek, zrobiło mu się żal figurek i postanowił je ożywić.
Gdy to zrobił, mówi:
- Słuchajcie, ożywiłem was na godzinę, możecie robić, co wam się podoba.
Figurki bez namysłu wskoczyły w krzaki i wydawały tam z siebie różne ciekawe dźwięki: postękiwania, chichoty, jęki...
Po 30 minutach wyskakują z krzaków, a aniołek zdziwiony zauważa:
- Słuchajcie, macie jeszcze pół godziny!
Na to naga kobieta do nagiego mężczyzny:
- To teraz ty trzymasz gołębia, a ja mu sr*m na głowę!



Pozdrawiam - Dikerss !



Dikerss - WŁAŚCICIEL

Offline

 
  • Index
  •  » Karczma
  •  » Tak się bawi, tak się bawi ENGRYCRAFT ! :)
Cool Blue Outer Glow Pointer

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gram24.pun.pl www.hogwart-harrypotter.pun.pl www.gornikradlin.pun.pl www.zwierzaczkowo.pun.pl www.haszczaki.pun.pl