EngryCraft

Adres IP RPG : engrycraft.maxcraft.pl | IP Survival+Frakcje : engrycraft3.maxcraft.pl

Ogłoszenie


  • Index
  •  » KOSZ
  •  » Podanie o rangę Pomocnika/ChatMod'a

#1 19-12-2014 12:46:39

hegorus00

Gracz

Zarejestrowany: 19-12-2014
Posty: 1
Punktów :   

Podanie o rangę Pomocnika/ChatMod'a

Witam,
chciałbym wysunąć moje podanie o rangę podaną w temacie posta. Oto ono:

Imię: Daniel

Nick: hegorus00

Wiek: 14 lat

Staż na serwerze: Na obecnym brak lecz prowadziłem już własny serwer z właścicielem obecnego VLC.

Znajomość regulaminu serwera: TAK

Co zamierzasz zrobić/ zrobiłeś/łaś dla serwera: Zamierzam pomagać początkującym graczom, którzy nie zbyt potrafią się odnaleźć w nowym środowisku oraz wspomagać obecnych graczy i czuwać na chacie by gracze nie posuwali się zbyt daleko z obelgami, wulgaryzmami i tym podobnymi rzeczami.

Coś o sobie: Jak już wyżej wspomniałem prowadziłem mały serwer z VLC (to było wtedy, gdy DikerSS prosił aby VLC zmienił typ serwera) i posiadam doświadczenie w jego obsłudze. Znam wiele przydatnych komend. Mam jedynie problem z ortografią (ponieważ mam głęboką dysleksję) więc za błędy ortograficzne w podaniu z góry przepraszam. Mam nadzieję, że nie wpłynie to na Waszą decyzję odnośnie przyjęcia mnie do grona wspaniałej administracji serwera. Z góry dziękuję i pozdrawiam!


                                                                                                                    Z poważaniem
                                                                                                                      hegorus00

Ostatnio edytowany przez hegorus00 (19-12-2014 12:47:08)

Offline

 

#2 19-12-2014 12:54:00

 VLC

http://www.twc.harry-potter.net.pl/files/gwiazdka_210.gif  Współ_właściciel

Zarejestrowany: 13-12-2014
Posty: 10
Punktów :   

Re: Podanie o rangę Pomocnika/ChatMod'a

Witaj Danielu!

W pełni zgadzam się z tym co napisałeś, że robiłeś ze mną serwer i to prawda, że kolega DikerSS prosił mnię abym zmienił jego wersję. Takwięc ja akceptuję twoje podanie i przejmuję na siebie czuwanie nad tobą w trakcie wykonywania obowiązków.
Mam nadzieję, że szanowni koledzy z administracji również będą za tym byś dołączył do naszego grona.

                                                                                              Pozdrawiam
                                                                                 Właściciel/Technik serwera VLC



P.S. Proszę odpisać czy się zgadzacie aby hegorus00 mógł dostać ChatMod'a

Ostatnio edytowany przez VLC (19-12-2014 13:04:10)

Offline

 

#3 19-12-2014 13:07:50

 Dikerss

http://www.twc.harry-potter.net.pl/files/gwiazdka_210.gif  Założyciel Forum

4455324
Call me!
Skąd: Summoners Rift
Zarejestrowany: 02-12-2014
Posty: 60
Punktów :   
WWW

Re: Podanie o rangę Pomocnika/ChatMod'a

Miło, że napisałeś podanie Danielu, ale są 2 bardzo ważne sprawy :

Po 1. Nie mamy takiej rangi jak Pomocnik/ChatMod są dostępne tylko :
- Moderator,
- JuniorAdmin,
- Admin.
Tak więc z tej strony będę zmuszony odrzucić twoje podanie, a z drugiej strony:
Po 2. Rekrutacja jest obecnie OFF.

Nie chcę być niemiły dlatego popytam w twojej sprawie założyciela serwera - kuba37.
Ale proszę abyś napisał nowe podanie na rangę z dostępnych na forum.


Temat jak na ten czas przenoszę do kosza i zamykam.
//CLOSE

Pozdrawiam - Dikerss !



Dikerss - WŁAŚCICIEL

Offline

 
  • Index
  •  » KOSZ
  •  » Podanie o rangę Pomocnika/ChatMod'a
Cool Blue Outer Glow Pointer

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-rage.pun.pl www.showa.pun.pl www.newvestroiabakugan.pun.pl www.ana-promotyle.pun.pl www.klub-bakugan.pun.pl